Malarz końca XVIII wieku
22 | Portret Antoniny Anny z Czackich Krasińskiej* (?), około 1795 - 1800 | olej, płótno dublowane | 81 x 63 cm | 15000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 15000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
7 | Pejzaż ze sztafażem, około 1780-1790 | gwasz, deska | 28 x 39 cm | 16000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 16000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |