Józef Kordian ZAMORSKI
( 1900 gmina Rzepiennik - 1983 )
Kordian Zamorski studiował malarstwo w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie w latach 1910 – 1918, głównie u J. Mehoffera. Od 1935 roku był Komendantem Głównym Policji Państwowej.
114 | Portret żony, 1936 | olej, płótno | 51 x 31 cm | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |