Anna COSTENOBLE
(1863 Gdańsk - 1930 Berlin)
Anna Costenoble w 1883 roku rozpoczęła studia w Monachium pod kierunkiem Karla Gussowa. W roku 1888 przeprowadziła się do Berlina. Swoje prace wystawiała w Wiedniu oraz Berlinie.
28 | Kutry na brzegu | olej, płótno | 90 x 68 cm | 20000.00 PLN (4819,28USD, 5000,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |