Kutry na brzegu
(1863 Gdańsk - 1930 Berlin) |
olej, płótno |
90 x 68 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu monogramem wiązanym oraz znakiem graficznym i gwiazdką: A|C Costenoble Anna |
Anna Costenoble w 1883 roku rozpoczęła studia w Monachium pod kierunkiem Karla Gussowa. W roku 1888 przeprowadziła się do Berlina. Swoje prace wystawiała w Wiedniu oraz Berlinie. |
Cena uzyskana Hammer price |
XXX Aukcja Dzieł Sztuki | 2016-12-16 19:00:00 | 28 | 20000.00 PLN (4819,28USD, 5000,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |