Eustachy WASILKOWSKI
(1904 Rohatyn - 1977 Poznań)
14 | Pejzaż, 1947 | olej, płótno naklejone na tekturę | 46 x 58 cm | 3000.00 PLN (722,89USD, 750,00EUR) | 4000.00 PLN (963,86USD, 1000,00EUR) |