Pejzaż, 1947
(1904 Rohatyn - 1977 Poznań) |
olej, płótno naklejone na tekturę |
46 x 58 cm |
sygnowany po lewej stronie u dołu: Eustachy Wasilkowski / 947 |
Cena uzyskana Hammer price |
XXX Aukcja Dzieł Sztuki | 2016-12-16 19:00:00 | 14 | 3000.00 PLN (722,89USD, 750,00EUR) | 4000.00 PLN (963,86USD, 1000,00EUR) |