Bohemia
Kraj pochodzenia: CzechyW Domu aukcyjnym Altius wystawiano dotychczas 12 prac z tej wytwórni
88 | Puchar, Bohemia, połowa XIX w. | szkło bezbarwne, dmuchane, szlifowane, grawerowane | wys. 17 cm | 6800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 6800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
109 | Wazonik, Bohemia, IV ćw. XIX w. | szkło fioletowe, dmuchane, szlifowane, malatury złote (częściowo wytarte) | wys. 8 cm | 1100.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1100.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
115 | Buteleczka na perfumy, Bohemia, IV ćw. XIX w. | szkło mleczne, dmuchane malowane wielobarwnymi farbami emaliowymi | 1800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | ||
121 | Przycisk do papieru, Czechy, 1857 | szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowo | średnica: 9,5 cm; wys.: 3 cm | 2600.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 2600.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
82 | Szklanica/Kielich, Czechy, Bohemia, lata 30-40 XIX w. | szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowo, barwione powierzchniowo | wys. 18 cm | 12500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 12500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
81 | Kielich, Czechy, Bohemia, lata 60-te XIX w. | szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowo | wys. 13 cm | 3300.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3300.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
83 | Para kielichów, Czechy, Bohemia, lata 60-te XIX w. | szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowo | wys. 13,5 cm | 4200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4600.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
103 | Kieliszek, Czechy, Bohemia, II poł. XIX w. | szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowo | wys. 11,7 cm | 950.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 950.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
93 | Szklanka, Bohemia Czechy, lata 30 XIX w. | szkło niebieskie, szlifowane, malowane farbami emaliowymi oraz amalgamatem srebra | wys. 10,5 cm | 2100.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 2100.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
94 | Szklanka Bohemia Czechy, lata 1810-1820 | szkło bezbarwne, szlifowane, złocone, malowane | wys. 9,5 cm | 3200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
95 | Kielich, Bohemia Czechy, lata 40 XIX w. | szkło zielone, szlifowane, złocone | wys. 14,5 cm | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
92 | Szklanka, Bohemia Czechy, lata 1820-1830 | szkło rubinowe, szlifowane, malowane amalgamatem srebra | wys. 12 cm | 2100.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 2400.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |