Kielich, Bohemia Czechy, lata 40 XIX w. , szkło zielone, szlifowane, złocone, wys. 14,5 cm

Kielich, Bohemia Czechy, lata 40 XIX w.

szkło zielone, szlifowane, złocone
wys. 14,5 cm

Kielich, Bohemia Czechy, lata 40 XIX w. Stopa kielicha okrągłą, trzon przewężony, fasetowany, korpus prosty wieloboczny, wyodrębnione wargi. Dekoracja roślinna wykonana amalgamatem srebra i złota.

Lot number
Cena wywoławcza
Cena uzyskana
XXIX Aukcja Dzieł Sztuki2016-06-22 19:00:0067
3500.00 PLN
(921,05USD, 833,33EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
XXVII Aukcja Dzieł Sztuki2014-12-15 19:00:0095
3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)