Kielich, Bohemia Czechy, lata 40 XIX w.
szkło zielone, szlifowane, złocone |
wys. 14,5 cm |
Kielich, Bohemia Czechy, lata 40 XIX w. Stopa kielicha okrągłą, trzon przewężony, fasetowany, korpus prosty wieloboczny, wyodrębnione wargi. Dekoracja roślinna wykonana amalgamatem srebra i złota.
Cena uzyskana Hammer price |
XXIX Aukcja Dzieł Sztuki | 2016-06-22 19:00:00 | 67 | 3500.00 PLN (921,05USD, 833,33EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
XXVII Aukcja Dzieł Sztuki | 2014-12-15 19:00:00 | 95 | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |