Malarz portrecista
52 | Portret Juliana Ursyna Niemcewicz*[1] (?) z insygniami Orderu Świętego Stanisława | olej, płótno | 77,5 x 64 cm | 25000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 25000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |