Fritz Heckert
W Domu aukcyjnym Altius wystawiano dotychczas 1 pracę z tej wytwórni
85 | Szklaneczka, Fritz Heckert XIX-XX w. | szkło bezbarwne, malowane barwnymi emaliami, złocone | wys. 8,2 cm | 3300.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |