Szklaneczka, Fritz Heckert XIX-XX w.
szkło bezbarwne, malowane barwnymi emaliami, złocone |
wys. 8,2 cm |
Szklaneczka, Fritz Heckert XIX-XX w. Korpus szklaneczki koniczny z herbem polskim króla Stanisława Leszczyńskiego. Poniżej złoconego pasa warg napis: STANISLAUS REX POLONIAE 1705 |
Cena uzyskana Hammer price |
XXVII Aukcja Dzieł Sztuki | 2014-12-15 19:00:00 | 85 | 3300.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |