G.T. SCHMIDT
(XIX w.)
G. T. Schmidt (malarz) pracował w "Tygodniku Ilustrowanym" jako rytownik około 1860 roku. Schmidt oraz Juliusz Kossak prawdopodobnie poznali się podczas pobytu Kossaka we Francji i później współpracowali w Warszawie w redakcji "Tygodnika".
62 | W dzień targowy | akwarela, gwasz, papier | 18,5 x 25,5 cm | 15000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
61 | Polskie wesele | akwarela, gwasz, papier | 18,5 x 27,5 cm | 25000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |