Konstanty MACKIEWICZ
(1894 Małoryta koło Brześcia nad Bugiem - 1985 Łódź)
W Domu aukcyjnym Altius wystawiano dotychczas 11 prac tego autora
33 | Kobieta z dzieckiem | olej, płótno naklejone na płytę | 119 x 97 cm | 25000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
32 | Rdza | olej, płótno, płyta | 126 x 179 cm | 25000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
31 | Katedra | olej, płyta | 125 x 98 cm | 25000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
56 | Spalone miasto V | olej, płyta | 97 x 146 cm | 15000.00 PLN (4687,50USD, 3529,41EUR) | 15000.00 PLN (4687,50USD, 3529,41EUR) | |
55 | Pejzaż z kościołem | olej, płyta | 46 x 50,5 cm | 5000.00 PLN (1562,50USD, 1176,47EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
30 | Leśna droga | olej, płótno | 70 x 100 cm | 5000.00 PLN (1562,50USD, 1176,47EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
29 | Las | olej, płótno | 66 x 93 cm | 6000.00 PLN (1875,00USD, 1411,76EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
73 | Pejzaż leśny z wodą | olej, płótno | 34 x 51 cm | 5000.00 PLN (1515,15USD, 1111,11EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
14 | Pierrot, około 1930 | olej, płótno | 65 x 64 cm | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 7000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
12 | Martwa natura z kwiatami, około 1950 | akwarela, papier | 63,5 x 46,5 cm | 1800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
102 | Przeprowadzka | olej, płótno | 100 x 105 cm | 25000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 28000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |