XX Aukcja internetowa
(18.05.2014 godz. 22:00)Nr kat. Nr kat | Tytuł title | Autor/Wytwórnia artist/factory | Technika technique | Wymiary measurements | Cena wywoławcza Starting bid | Cena uzyskana Hammer price |
1 | Stanisław Fredro przyprowadza własną chorągiew pod Smoleńsk, 1891 | Juliusz KOSSAK | heliograwiura, papier | 24 x 30 cm | 400.00 PLN (131,15USD, 95,24EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
2 | Czar uwodzenia | Niklas (Nicolas) LAVREINCE | grafika, staloryt | 47 x 35 cm | 400.00 PLN (131,15USD, 95,24EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
3 | Głowa kobiety z profilu | Tadeusz KULISIEWICZ | patyk, tusz, papier | 26 x 18 cm w świetle passe-partout | 1000.00 PLN (327,87USD, 238,10EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
4 | Portret dziewczyny, 1882 | Karol MILLER (Müller) | fotografia podmalowana; papier | 26,5 x 21,5 cm | 800.00 PLN (262,30USD, 190,48EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
5 | Śmierć Czarnieckiego | Józef Tadeusz POLKOWSKI | rysunek | 23,5 x 27 cm w świetle passe-partout | 1200.00 PLN (393,44USD, 285,71EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
6 | Widok na młyn | Malarz nieznany | akwarela, papier | 20,5 x 28 cm | 500.00 PLN (163,93USD, 119,05EUR) | 500.00 PLN (163,93USD, 119,05EUR) |
7 | Pejzaż z wodą | Malarz monogramista | olej,płótno naklejone na sklejkę | 24 x 14,5 cm | 1200.00 PLN (393,44USD, 285,71EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
8 | Widok rzymskich ruin, około 1925 | Władysław SZYNDLER | akwarela, papier | 36,5 x 26,5 cm | 1600.00 PLN (524,59USD, 380,95EUR) | 1600.00 PLN (524,59USD, 380,95EUR) |
9 | Portret kobiety | Max VOLCKART | litografia, ołówek, pastel | 42 x 31 cm | 300.00 PLN (98,36USD, 71,43EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
10 | Zimowa zamieć | akwarela, papier | 15 x 12,5 cm | 400.00 PLN (131,15USD, 95,24EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
11 | Widok ulic Starówki w Warszawie | W. AMANOWICZ | rysunek, papier | 40 x 27,5 cm | 800.00 PLN (262,30USD, 190,48EUR) | 800.00 PLN (262,30USD, 190,48EUR) |
12 | Widok ulic Starówki w Warszawie | W. AMANOWICZ | rysunek, papier | 40 x 28,5 cm | 800.00 PLN (262,30USD, 190,48EUR) | 800.00 PLN (262,30USD, 190,48EUR) |
13 | Maki w wazonie | Jan WIŚNIEWSKI | olej, płótno | 61 x 50 cm | 1600.00 PLN (524,59USD, 380,95EUR) | 1700.00 PLN (557,38USD, 404,76EUR) |
14 | Zima w lesie | Wilhelm MITARSKI | olej, sklejka | 34,5 x 40,5 cm | 1200.00 PLN (393,44USD, 285,71EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
15 | Kamea | złoto 18 ct. | owal | 1400.00 PLN (459,02USD, 333,33EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
16 | Odblaśnica mosiężna | mosiądz | 40 x 26 cm | 1200.00 PLN (393,44USD, 285,71EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
17 | Plakieta metalowa, Józef Ignacy Kraszewski | metal | 15 x 12,5 cm | 300.00 PLN (98,36USD, 71,43EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
18 | Tabakiera z kości | kość, szylkret | 500.00 PLN (163,93USD, 119,05EUR) | 500.00 PLN (163,93USD, 119,05EUR) | ||
19 | Ikona, tryptyk | metal, składana | 550.00 PLN (180,33USD, 130,95EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | ||
20 | Pejzaż, 1938 | Erich FUCHS | pastel, papier | 25 x 33 cm | 650.00 PLN (213,11USD, 154,76EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
21 | Widok na góry, 1933 | Erich FUCHS | pastel, kredka, papier | 35 x 50,5 cm | 650.00 PLN (213,11USD, 154,76EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
22 | Kwiaty w wazonie | Teresa ROSZKOWSKA | olej, płyta, technika mieszana | 48 x 29 cm w świetle passe-partout | 1500.00 PLN (491,80USD, 357,14EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
23 | Macierzyństwo, 1933 | Aleksander LASZENKO | drzeworyt, papier | 29 x 21 cm w świetle passe-partout | 1200.00 PLN (393,44USD, 285,71EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
24 | Projekt kostiumu do dramatu "Damy i Huzary", 1913 | Bronisław GEMBARZEWSKI | akwarela, papier | 35 x 26,5 cm | 1000.00 PLN (327,87USD, 238,10EUR) | 1000.00 PLN (327,87USD, 238,10EUR) |
25 | Ułan przy koniu | Jerzy KOŻUCHOWSKI | akwarela, papier | 31 x 24 cm | 1500.00 PLN (491,80USD, 357,14EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
26 | Studium pejzażowe - przedwiośnie, 1901 | Gustaw PILATTI | akwarela, gwasz, papier | 24 x 16,4 cm w świetle passe-partout | 2500.00 PLN (819,67USD, 595,24EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
27 | Studium pejzażowe - w zakolach rzeki, 1901 | Gustaw PILATTI | akwarela, papier | 16,3 x 23,5 cm w świetle passe-partout | 2500.00 PLN (819,67USD, 595,24EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
28 | Wędkowanie | olej, płyta ceramiczna | 20 x 20 cm | 1600.00 PLN (524,59USD, 380,95EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
29 | Widok na Kolumnę Zygmunta i Katedrę w Warszawie | Tadeusz CIEŚLEWSKI (ojciec) | akwarela, papier | 20 x 16 cm w świetle passe-partout | 2000.00 PLN (655,74USD, 476,19EUR) | 2000.00 PLN (655,74USD, 476,19EUR) |
30 | Pejzaż z wodą | Malarz nieznany | olej, tektura | 20 x 25 cm | 2000.00 PLN (655,74USD, 476,19EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |