Emilia CZYŻ-KĘDZIERSKA
Emilia Czyż-Kędzierska jest absolwentką Sacre Coeur i Politechniki Gdańskiej. Uprawia malarstwo sztalugowe w technice olejnej. Maluje martwe natury, portrety, ale główną jej dziedziną malarską jest pejzaż. Od 1978 roku należy do Grupy Piaseczno. Inicjatorka i prezes Konstancińskiej Grupy Artystów Plastyków. Jest laureatką konkursów ogólnopolskich i Biennale Warszawskich. Brała udział w kilkunastu wystawach indywidualnych oraz zbiorowych. Otrzymała wiele nagród i wyróżnień.
4 | Bociany | olej, płótno | 50 x 70 cm | 800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |