Emilia CZYŻ-KĘDZIERSKA ,Bociany , olej, płótno, 50 x 70 cm

Bociany

olej, płótno
50 x 70 cm

sygnowany po prawej stronie u dołu: E.Czyż 2012

Emilia Czyż-Kędzierska jest absolwentką Sacre Coeur i Politechniki Gdańskiej. Uprawia malarstwo sztalugowe w technice olejnej. Maluje martwe natury, portrety, ale główną jej dziedziną malarską jest pejzaż. Od 1978 roku należy do Grupy Piaseczno. Inicjatorka i prezes Konstancińskiej Grupy Artystów Plastyków. Jest laureatką konkursów ogólnopolskich i Biennale Warszawskich. Brała udział w kilkunastu wystawach indywidualnych oraz zbiorowych. Otrzymała wiele nagród i wyróżnień.

Lot number
Cena wywoławcza
Cena uzyskana
XXVI Aukcja Dzieł Sztuki2013-10-24 19:00:004
800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)