Malarz nieokreślony, 2 poł. XIX w.
83 | Alegoria architektury | olej, płótno | 74 x 106,5 cm | 55000.00 PLN (17741,94USD, 13480,39EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |