Malarz północnowłoski
55 | Zwiastowanie, około 1700 | olej, płótno zdublowane | 46,5 x 39 cm | 18000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 18000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |