Zwiastowanie, około 1700
olej, płótno zdublowane |
46,5 x 39 cm |
nie sygnowany |
Cena uzyskana Hammer price |
XV Aukcja | 2000-09-19 00:00:00 | 55 | 18000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 18000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |