Malarz - portrecista osiemnastowieczny
103 | Portret młodej kobiety*, około 1790 | olej, płótno | 73 x 57 cm | 18000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |