logo
ul. Piwna 35/37

00-265 WARSZAWA

tel. +48 22 831 18 73


Formularz zgłoszenia obiektu na aukcję

Jeśli posiadają Państwo konto w serwisie internetowym domu aukcyjnego Altius, prosimy zalogować się przed wypełnieniem formularza.
Wypełniając poniższy formularz mogą Państwo zgłosić wstępnie do sprzedaży na aukcji lub w galerii obiekt i przesłać nam podstawowe informacje o nim. Po analizie otrzymanych danych opisujących obiekt skontaktujemy się telefonicznie lub za pomocą e-mail. Prosimy zapoznać się z regulaminem aukcji.
Proponowany obiekt:
Autor/wytwórnia
Opis i parametry

(rozmiar/waga, data powstania, proszę podać np. czy był konserwowany, czy był wystawiany, reprodukowany, publikowany, czy posiada ekspertyzę, czy ma ramę, itp.)


Zdjęcie obiektu:

Więcej zdjęć i większe prosimy przesłać na adres: altius@altius.com.pl
Uwagi i pytania
Nie chcę się rejestrować
osoba prywatna/instytucja
Imię
Nazwisko
Ulica
Kod pocztowy
Miejscowość
Kraj
telefon
e-mail
login
hasło
powtórz hasło
  • Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 ze zm.) wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dom Aukcyjny ALTIUS. Przysługuje mi prawo wglądu oraz prawo poprawiania moich danych osobowych.
  • Wyrażam dobrowolną zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną oraz pocztową informacji handlowych od Domu Aukcyjnego ALTIUS.
  • Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem aukcji internetowych Domu Aukcyjnego ALTIUS i akceptuję jego wszystkie postanowienia.
Przepisz kod z obrazka:  


tworzenie stron www warszawa, projektowanie serwisów internetowych
  Dom Aukcyjny ALTIUS www.altius.com.pl © 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone  altius@altius.com.pl