Widok na zamek w Mont Saint-Michel
(1887 - 1966) |
olej, płótno |
50 x 60 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: Gilles LeFrance |
(1887 - 1966) |
olej, płótno |
50 x 60 cm |