Gilles LEFRANC ,Widok na zamek w Mont Saint-Michel , olej, płótno, 50 x 60 cm

Widok na zamek w Mont Saint-Michel

(1887 - 1966)

olej, płótno
50 x 60 cm
sygnowany po prawej stronie u dołu: Gilles LeFrance