Świąteczna Internetowa Aukcja Dzieł Sztuki

Aby wziąć udział w aukcji musisz się zalogować.
To participate in this auction please login
Jeśli nie masz konta, zarejestruj się
If you do not have an account, please register here
Login hasło (Password)
zapomniałem hasła (I forget my password)                Login
Początek aukcji : 04.12.2018 godz. 18:00

Aktualny czas :

Zakończenie aukcji: 13.12.2018 godz. 22:00

Miejsce: Warszawa ul. Piwna 35/37

Place

Aukcja z przedłużonym czasem zakończenia + 2 min
Auction of prolonged end time + 2 min

Wszystkie obiekty można oglądać w siedzibie Domu Aukcyjnego ALTIUS przy ul. Piwnej 35/37 w Warszawie
All objects can be seen in the premises of the ALTIUS Auction House - ul. Piwna 35/37 in Warsaw

Gilles LEFRANC ,Widok na zamek w Mont Saint-Michel , olej, płótno, 50 x 60 cm

Widok na zamek w Mont Saint-Michel

(1887 - 1966)

olej, płótno
50 x 60 cm
Aby wziąć udział w aukcji musisz się zalogować
Numer katalogowy:
Lot number
22
Cena wywoławcza:
1600.00 PLN
(426,67USD, 373,83EUR)
Postąpienie:
Bid increments
200.00 PLN
(53,33USD, 46,73EUR)
Liczba ofert
Number of bids
1
Prowadzący
Best offer
maciej
Aktualna cena
Current price
1600.00 PLN
(426,67USD, 373,83EUR)
11652018-12-09 23:15:19maciej1600.00

sygnowany po prawej stronie u dołu: Gilles LeFrance