Świąteczna Internetowa Aukcja Dzieł Sztuki

Aby wziąć udział w aukcji musisz się zalogować.
To participate in this auction please login
Jeśli nie masz konta, zarejestruj się
If you do not have an account, please register here
Login hasło (Password)
zapomniałem hasła (I forget my password)                Login
Początek aukcji : 04.12.2018 godz. 18:00

Aktualny czas :

Zakończenie aukcji: 13.12.2018 godz. 22:00

Miejsce: Warszawa ul. Piwna 35/37

Place

Aukcja z przedłużonym czasem zakończenia + 2 min
Auction of prolonged end time + 2 min

Wszystkie obiekty można oglądać w siedzibie Domu Aukcyjnego ALTIUS przy ul. Piwnej 35/37 w Warszawie
All objects can be seen in the premises of the ALTIUS Auction House - ul. Piwna 35/37 in Warsaw

Jerzy KOSSAK ,Przemarsz Oddziału , olej, sklejka, 58 x 79 cm

Przemarsz Oddziału

(1886 Kraków - 1955 Kraków)

olej, sklejka
58 x 79 cm
Aby wziąć udział w aukcji musisz się zalogować
Numer katalogowy:
Lot number
24
Cena wywoławcza:
10000.00 PLN
(2666,67USD, 2336,45EUR)
Postąpienie:
Bid increments
1000.00 PLN
(266,67USD, 233,64EUR)
Liczba ofert
Number of bids
2
Prowadzący
Best offer
krystek
Aktualna cena
Current price
11000.00 PLN
(2933,33USD, 2570,09EUR)
11702018-12-11 17:19:37krystek11000.00
11612018-12-08 15:08:59JerzyZ.10000.00

Przemarsz Oddziału

sygnowany po lewej stronie u dołu: Jerzy Kossak 1936