Eustachy WASILKOWSKI ,Przed chatą , olej, płótno, płyta, 45 x 51 cm

Przed chatą

(1904 Rohatyn - 1977 Poznań)

olej, płótno, płyta
45 x 51 cm
sygnowany po lewej stronie u dołu: E. Wasilkowski
Obraz bez ramy.