Akt kobiecy
(ur. 1985) |
olej, płótno |
98 x 86 cm |
sygnowany po lewej stronie u dołu: G. Franko |
Gleb Franko uzyskał tytuł magistra na Wydziale Konserwacji Sztuki ASP w Kijowie. Jego obrazy to przede wszystkim pejzaże, martwa natura, postacie wykonane w oleju lub techniką graficzną. Prace eksponowane są m.in. w Muzeum Ruchu Ludowego w Warszawie. |