Hel, 1931
olej, tektura |
20,5 x 34 cm |
sygnowany i datowany po lewej stronie u dołu: Wyszkowski Hel 1931 |
M. Wyszkowski, polski malarz czynny w I poł. XX w., na terenach Pomorza gdańskiego. Na rynku sztuki spotykane są pejzaże zimowe, mariny oraz martwe natury podpisane tym nazwiskiem. |