Pejzaż górski
(1869 Paryż - 1953 Paryż) |
olej, tektura |
21,5 x 29,5 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: A. Swieykowski |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIX Aukcja Dzieł Sztuki | 2016-06-22 19:00:00 | 8 | 1500.00 PLN (394,74USD, 357,14EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |