W. Zakrzewski ,Rynek w Kazimierzu, 1970 , akwarela, papier, 38,5 x 53 cm

Rynek w Kazimierzu, 1970

akwarela, papier
38,5 x 53 cm
sygnowana po prawej stronie u dołu: W. Zakrzewski; po lewej stronie: Kazimierz 1970