E. ZEDKWIST ,Wieczór, Międzyzdroje, 1950 , olej, sklejka, 22 x 28,5 cm

Wieczór, Międzyzdroje, 1950

olej, sklejka
22 x 28,5 cm
sygnowany po prawej stronie na dole: E. Zedkwist