Kwiaty we wnętrzu na tle lustra, około 1920 , olej, tektura, 30 x 37,5 cm

Kwiaty we wnętrzu na tle lustra, około 1920

olej, tektura
30 x 37,5 cm
sygnowany u dołu: a.Karpiński

Lot number
Cena wywoławcza
Cena uzyskana
XIX Aukcja2003-11-12 00:00:00127
5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
5500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)