Wiejska zagroda w śniegu
(1890 Kamieniec Podolski - 1980 Komorów koło Warszawy) |
olej, płótno |
61 x 92 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: WIKTOR KORECKI na odwrocie napis czarną farbą: L. 141 | A 4 |
Cena uzyskana Hammer price |
XIX Aukcja | 2003-11-12 00:00:00 | 79 | 11000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 12000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |