Pejzaż z wysoką górą - ostańcem
(1892 Kraków - 1965 Montreal) |
akwarela, papier |
24 x 35 cm |
sygnowana po prawej stronie u dołu: Rafał Malczewski |
Cena uzyskana Hammer price |
XIX Aukcja | 2003-11-12 00:00:00 | 76 | 1900.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |