Pejzaż górski z cerkwią
(1904 Kałusz - 1988 Zakopane) |
olej, papier |
26 x 40 cm w świetle passe-partout |
sygnowany po prawej stronie u dołu: Stern |
Cena uzyskana Hammer price |
XXVI Aukcja Dzieł Sztuki | 2013-10-24 19:00:00 | 30 | 9000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 9000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
XXVIII Aukcja Dzieł Sztuki | 2015-12-21 19:00:00 | 32 | 6000.00 PLN (1558,44USD, 1395,35EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
XIX Aukcja | 2003-11-12 00:00:00 | 48 | 9000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |