Portret młodej kobiety w wieśniaczym stroju
(działała w latach 1908 - 1914) |
olej, tektura |
67 x 4 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: K. Bukowska |
Kamila Bukowska, malarka, wystawiała swoje prace w latach 1908 – 1914 w Towarzystwie Przyjaciół Sztuk Pięknych i w Związku Powszechnym Artystów Polskich w Krakowie. Na wystawę Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych do Warszawy nadesłała swój obraz Piwonie. Była autorką przede wszystkim kompozycji kwiatowych, martwych natur i portretów. Jej obrazy wydano w postaci serii pocztówek.
Cena uzyskana Hammer price |
XIX Aukcja | 2003-11-12 00:00:00 | 41 | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |