Plażowiczki na słońcu, 1959
(1903 Sokal pod Lwowem - 1990 Lwów) |
olej, tektura |
33,5 x 50 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu cyrylicą: Sielskij R
na odwrocie odręczne napisy: Nr 3. ; Reprodukowany: „Art. Busines”/ Nr 9/2003 str.28 / „Plażowiczki na słońcu” / ol.tekt. 33,5 x 50 cm / Krym – Ribacze * – 1959; cyrylicą: E – foto / W.K.R.S –1493 / Sielskij R. W / Plie(...) na soncyi” / Ribacze / 33,5 x 50 1959 (58?) |
Obraz był reprodukowany w: M. Branicka, W ariergardzie awangardy, „Art. & Business” nr 9/2003, ss. 26 – 30.·
* Rybačje – miejscowość położona na południowo-wschodnim wybrzeżu Krymu. |
Cena uzyskana Hammer price |
XIX Aukcja | 2003-11-12 00:00:00 | 34 | 6500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 8000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |