Dziewczyna w fotelu – akt na fotelu
(1903 Sokal pod Lwowem - 1990 Lwów) |
olej, płótno naklejone na tekturę |
69x 5 x 49,5 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu cyrylicą: Sielskij R
na odwrocie cyrylicą: WKRS – 571 / Sielskij R. nar 1903 / Diwczina na krisli / (iż serii akti) / K / olij 70 x 50; łacińskim alfabetem: R. Sielski / „Dziewczyna w fotelu” / (z serii „Akty”) / ol. pł. Tekt 70 x 50 / R. Sielski; pieczęć cyrylicą: PROIZWODSTWIENNYJ KOMBINAT / CHUDOŻ(...) SSSR / g. PODOLSK / Chołot (..) na kartonie / GRUNTOWANNYJ / EMULSIJNYM GRUNTOM / Razmier 50 x 70 / Tu (...) / Cena za (..) 2 rub. |
Obraz był reprodukowany w: M. Branicka, W ariergardzie awangardy, „Art. & Business” nr 9/2003, ss. 26 – 30.
Cena uzyskana Hammer price |
XIX Aukcja | 2003-11-12 00:00:00 | 33 | 8500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 11000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |