Studium portretowe dziewczyny
(1857 Kraków - 1945 Freising w Bawarii) |
olej, płótno naklejone na tekturę |
40 x 29,5 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: R. K. |
Cena uzyskana Hammer price |
XIX Aukcja | 2003-11-12 00:00:00 | 8 | 14000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |