Portret mężczyzny z bokobrodami, 1827
pastel, papier |
50 x 39 cm |
sygnowany po prawej stronie: S M 1827 |
Obraz oprawiony jest w złocone fragmenty snycerskie osiemnastowiecznej ramy. |
Cena uzyskana Hammer price |
XIX Aukcja | 2003-11-12 00:00:00 | 62 | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |