Talerz fajansowy z rokokową dekoracją chinoiseries, Anglia, lata 70-te XVIII wieku
fajans delikatny |
średnica 25 cm; wysokość 2,5 cm; średnica stopy 15,5 cm; |
fajans delikatny, brzeg dekorowany wyciskiem, malowany kobaltem; średnica 25 cm, wysokość 2,5 cm, średnica stopy 15,5 cm; analogiczny talerz sygnowany wyciskiem I.H. można znaleźć w encyklopedii ceramiki brytyjskiej określony jako „chińskie domki” z wytwórni I. Heath Hanley Staffordshire |
kilka drobnych odprysków na kobaltowym brzegu - niewidocznych po konserwacji |
Cena uzyskana Hammer price |
XXX Aukcja Dzieł Sztuki | 2016-12-16 19:00:00 | 76 | 1500.00 PLN (361,45USD, 375,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |