Talerz fajansowy z rokokową dekoracją chinoiseries, Anglia, lata 70-te XVIII wieku , fajans delikatny, średnica 25 cm; wysokość 2,5 cm; średnica stopy 15,5 cm;

Talerz fajansowy z rokokową dekoracją chinoiseries, Anglia, lata 70-te XVIII wieku

fajans delikatny
średnica 25 cm; wysokość 2,5 cm; średnica stopy 15,5 cm;

fajans delikatny, brzeg dekorowany wyciskiem, malowany kobaltem; średnica 25 cm, wysokość 2,5 cm, średnica stopy 15,5 cm; analogiczny talerz sygnowany wyciskiem I.H. można znaleźć w encyklopedii ceramiki brytyjskiej określony jako „chińskie domki” z wytwórni I. Heath Hanley Staffordshire

kilka drobnych odprysków na kobaltowym brzegu - niewidocznych po konserwacji

Lot number
Cena wywoławcza
Cena uzyskana
XXX Aukcja Dzieł Sztuki2016-12-16 19:00:0076
1500.00 PLN
(361,45USD, 375,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)