Pejzaż zimowy
olej, płótno |
39,5 x 68 cm |
sygnowanynieczytelnie po prawej stronie u dołu |
Niemal identyczny motyw można spotkać u Józefa Rapackiego iCzesława Znamierowskiego (patrz D.A. Ostoya aukcja 21 października 2006 roku i12 grudnia 1999). |
Cena uzyskana Hammer price |
XXX Aukcja Dzieł Sztuki | 2016-12-16 19:00:00 | 46 | 2500.00 PLN (602,41USD, 625,00EUR) | 4500.00 PLN (1084,34USD, 1125,00EUR) |