Kobieta czytająca książkę
olej, płótno |
Cena uzyskana Hammer price |
XXX Aukcja Dzieł Sztuki | 2016-12-16 19:00:00 | 22 | 5000.00 PLN (1204,82USD, 1250,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |