Portret Antoniego Potockiego
olej, deska |
18,5 x 14,5 cm |
sygnowany i datowany po lewej stronie u dołu: Tötk / 851 na odwrocie na desce herb oraz napis Antoni hr Potocki |
Cena uzyskana Hammer price |
XXX Aukcja Dzieł Sztuki | 2016-12-16 19:00:00 | 38 | 6000.00 PLN (1445,78USD, 1500,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |