Pejzaż morski z łódką i chmurami „Cisza na morzu”
(działał w latach 1926 - 1938) |
olej, płótno |
50 x 66 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: OE. BORZEMSKI na odwrocie, na krosnach nalepka: 23299 Borzemski O. E. 23299 | Tytuł Cisza na morzu 23299 wykonanie |
Cena uzyskana Hammer price |
XXX Aukcja Dzieł Sztuki | 2016-12-16 19:00:00 | 55 | 3500.00 PLN (843,37USD, 875,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
XXIII Aukcja | 2011-12-03 17:00:00 | 26 | 3000.00 PLN (909,09USD, 666,67EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |