olej, płótno; |
99 x 66 cm |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIX Aukcja Dzieł Sztuki | 2016-06-22 19:00:00 | 26 | 32000.00 PLN (8421,05USD, 7619,05EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |