Pejzaż morski
(1876 Antwerpia - 1938 Knokke) |
olej, płótno |
40 x 60 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: Leon Riket |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIX Aukcja Dzieł Sztuki | 2016-06-22 19:00:00 | 17 | 12000.00 PLN (3157,89USD, 2857,14EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
XXVIII Aukcja Dzieł Sztuki | 2015-12-21 19:00:00 | 13 | 12000.00 PLN (3116,88USD, 2790,70EUR) | 12000.00 PLN (3116,88USD, 2790,70EUR) |