(1875 Rozwadów - 1961 Kraków) |
olej, tektura |
35 x 50 cm |
sygnowanypo prawej stronie u dołu: A. Karpiński |
Cena uzyskana Hammer price |
XXVIII Aukcja Dzieł Sztuki | 2015-12-21 19:00:00 | 78 | 8000.00 PLN (2077,92USD, 1860,47EUR) | 8000.00 PLN (2077,92USD, 1860,47EUR) |