Przerwa w polowaniu, 1903
(1876 Kraków - 1945 Kraków) |
olej, płótno |
31 x 39 cm |
sygnowany po lewej stronie u dołu: A. Setkowicz / 903 |
Cena uzyskana Hammer price |
XXVIII Aukcja Dzieł Sztuki | 2015-12-21 19:00:00 | 26 | 3500.00 PLN (909,09USD, 813,95EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |