Pejzaż wiejski
(1890 Kamieniec Podolski - 1980 Komorów koło Warszawy) |
olej, płótno |
43,5 x 58,5 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: WIKTOR KORECKI |
Cena uzyskana Hammer price |
XXVII Aukcja Dzieł Sztuki | 2014-12-15 19:00:00 | 33 | 4500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |