Pejzaż z chatami
(1904 Kałusz - 1988 Zakopane) |
olej, tektura |
42 x 54 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: Stern |
Cena uzyskana Hammer price |
XXVIII Aukcja Dzieł Sztuki | 2015-12-21 19:00:00 | 33 | 8000.00 PLN (2077,92USD, 1860,47EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
XXVII Aukcja Dzieł Sztuki | 2014-12-15 19:00:00 | 43 | 8000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |