Lech JAKUBIAK ,Nad jeziorem, 1970 , olej, płótno, 66 x 73,5 cm

Nad jeziorem, 1970

(ur. 1932 Krośniewice)

olej, płótno
66 x 73,5 cm

sygnowany i datowany po prawej stronie u dołu: Jakubiak | 70

na odwrocie na płótnie napis: LECH JAKUBIAK | WARSZAWA ul.

poniżej napis: Łódź (przekreślone) | NAD JEZIOREM

na odwrocie na krośnie nalepka: Krosno malarskie Nr 13 | Wymiar 0,73 x 65 | Cena zł. 57,-

Lech Jakubiak w 1958 roku ukończył Wydział Architektury na Politechnice Gdańskiej. Od 1964 roku należy do Związku Polskich Artystów Plastyków. Od tamtej pory poświęca się sztuce. Ma wielu odbiorców swojej twórczości zarówno w kraju jak i zagranicą. Miał wiele wystaw indywidualnych i zbiorowych w kraju i zagranicą między innymi w 1964 roku w Kassel Galery w Londynie, w 1968 brał udział w wystawie Międzynarodowego Pleneru Malarstwa, Reichenau w Austrii oraz w 2002 roku prezentował swoje prace na indywidualnej wystawie na Międzynarodowych Targach Książki w Warszawie. W latach 1970-1980 brał udział w wystawach malarstwa artystów plastyków okręgu warszawskiego Związku Polskich Artystów Plastyków.

Lot number
Cena wywoławcza
Cena uzyskana
XXVI Aukcja Dzieł Sztuki2013-10-24 19:00:0020
1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)